لطفا قبل از ايجاد تاپيک در پرشین سی تی ، با استفاده از کادر رو به رو جست و جو نماييد
تبلیغات تبلیغات

کاربران دعوت شده

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: شلیک کریمی به مزاحمانش

1. Top | #1
    انجمن های علمی و تفریحی پرشین سی تی | پرشین سی تی پاتوق پارسی زبانان دنیا
    nafas آنلاین نیست.
    ورود به پروفایل ایشان

عنوان کاربر
    مدیر انجمن حقوق
    رشته تحصيلي
    حقوق
    شغل و حرفه
    دانشجو
    میانگین پست در روز
    2.15
    موضوع ها
    355
    تشکر3,611 بار در 1,196 پست
    میزان امتیاز
    3727
    انجمن های علمی و تفریحی پرشین سی تی | پرشین سی تی پاتوق پارسی زبانان دنیا انجمن های علمی و تفریحی پرشین سی تی | پرشین سی تی پاتوق پارسی زبانان دنیا انجمن های علمی و تفریحی پرشین سی تی | پرشین سی تی پاتوق پارسی زبانان دنیا انجمن های علمی و تفریحی پرشین سی تی | پرشین سی تی پاتوق پارسی زبانان دنیا انجمن های علمی و تفریحی پرشین سی تی | پرشین سی تی پاتوق پارسی زبانان دنیا انجمن های علمی و تفریحی پرشین سی تی | پرشین سی تی پاتوق پارسی زبانان دنیا انجمن های علمی و تفریحی پرشین سی تی | پرشین سی تی پاتوق پارسی زبانان دنیا انجمن های علمی و تفریحی پرشین سی تی | پرشین سی تی پاتوق پارسی زبانان دنیا انجمن های علمی و تفریحی پرشین سی تی | پرشین سی تی پاتوق پارسی زبانان دنیا انجمن های علمی و تفریحی پرشین سی تی | پرشین سی تی پاتوق پارسی زبانان دنیا انجمن های علمی و تفریحی پرشین سی تی | پرشین سی تی پاتوق پارسی زبانان دنیا

مدال های پرشین سیتی

موضوع شلیک کریمی به مزاحمانش

محمود کریمی: مجبور شدم چند تیر شلیک کنم، شما بودی چیکار می کردی؟

در پی انتشار خبر مبنی بر تیراندازی مداح معروف حاج محمود کریمی، به یک خودرو در جریان یک تصادف ، و بازتاب گسترده آن در رسانه ها محمود کریمی توضیحات جدیدی را درباره این حادثه عنوان کرد.

به گزارش تازه نیوز، وی در خصوص چگونگی رخ دادن این اتفاق گفت :شب از نیمه گذشته بود و در اتوبانی خلوت خودرویی ایجاد مزاحمت می کرد. به زور مجبورم کردند در کناره اتوبان بایستم. یکدفعه دیدم به سمت خودروی من حمله کردند. مجبور شدم برای حمایت از خودم و سرنشینان خودرو چند تیر شلیک کنم تا اراذل پا به فرار بگذارند. شما بودی چیکار می کردی؟ در خودرویت را باز می گذاشتی و می گفتی: بفرمایید هرکاری که دوست دارید با خانواده ام انجام بدهید؟
    کریمی در شرایطی این ادعا را مطرح می کند که براساس گزارش ها وی در شب حادثه نه تنها بدون خانواده بوده٬ بلکه حسن رعیت٬ یکی از شرکای بابک زنجانی همراهی اش می کرده است.
    پلیس نیز تیراندازی این مداح شناخته شده تهران را تائید کرده و گفته پرونده ای در این خصوص تشکیل شده که آقای کریمی باید پاسخگوی این اقدام باشد.
    گفته می شود شاکیان محمود کریمی٬ زوج جوانی هستند که پس از تیراندازی وی به کلانتری مراجعه کرده و علیه وی شکایتی تسلیم مراجع قضایی کرده اند.
    3 کاربر از پست مفید nafas عزیز تشکر کرده اند. Mahboubeh,mohssen,Sunami
    بـزرگ که میشــــوی ؛ غصـه هایت زودتـر از خـودت قـد می کشــند ، درد هـایت نــیز ! غــافل از آنکه لبخــندهـایت را ، در آلبــوم کـودکــی ات جــا گــذاشتــی

کلمات کلیدی این موضوع

انجمن های علمی و تفریحی پرشین سی تی | پرشین سی تی پاتوق پارسی زبانان دنیا مجوز های ارسال و ویرایش